O nás

Máme rádi hezké věci. Vycházející z této pohnutky, rozhodli jsme se založit naši společnost. Vivre je start-up, který se zrodil v dubnu 2012, v Rumunsku. Cílem bylo vytvořit on-line destinaci pro kvalitu a vkus. Vyhledáváme na celém světě výrobky, které nás inspirují a přinášíme je na dosah našim zákazníkům za přijatelné ceny.

Jsme mladí lidi ale nechybí nám zkušenost. Vivre má za sebou tým, který více než 10 let pracuje v oblasti maloobchodu, logistiky a e-commerce. Touto cestou slibujeme, že uplatníme všechny naše poznatky, abychom změnili podmínky a způsob, kterým lidé konzumují design. Cílem Vivre je věnovat se zákazníkovi stále více, stále lépe a stále krásněji.

Monica Cadogan - CEO Vivre Deco

"Vždy když myslím na Vivre, pociťuji velkou radost: je to umění, úsměv a přece jen serióznost. Nápady a výrobky, které vyprávějí. Tak bych definovala design."

Monica Cadogan
CEO Vivre Deco

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.