Buďte první, který se dozví o novinkách Black Friday,
zaregistrujte se k odběru newsletteru!

Pro registraci prohlašují, že souhlasím s Obchodní podmínky

BLACK FRIDAY: Věděli jste, že?

Přestože slavný den Black Friday není od začátku nákupní událostí, ale označením finanční krize v Americe v roce 1869, stal se pomalu nejslavnějším dnem skvělých slev. Nyní, Black Friday označujeme začátek nákupní sezóny před Vánočními svátky a pokračujeme každý rok v lámání nových a nových rekordů.
Protože máme rádi krásné věci a chceme přinášet radost do domovů všech našich klientů, jsme ve Vivre vždy součástí této hry.

TIPY A TRIKY
Protože dobrý vkus a kvalita je na prvním místě, pokud jde o uspokojování potřeb všech našich zákazníků, snažíme se vám každý rok nabídnout co nejpříjemnější a nejjednodušší nákupní zážitek.
Z tohoto důvodu je důležité znát několik základních informací o mechanismu Vivre:

  • Vytvořte si účet na stránce a přihlaste se k odběru newsletteru, abyste se dozvěděli mezi prvními o nabídkách!
  • Ujistěte se, že jste si uložili správnou dodací adresu a ověřili všechny své kontaktní údaje!
  • Připravte se na velké dobrodružství na Black Friday!

Nezapomeňte! Máme rádi krásné a kvalitně udělané produkty, a pokud jde o výrobky, převládají tři koncepty: krása, umění, inspirace.

BLACK FRIDAY VE VIVRE - Během tří dnů (22. - 25. listopadu 2018) si naši klienti mohli vybrat z více než 40 000 jedinečně krásných produktů, které přivezlo z celého světa více než 1000 dodavatelů, se slevami až -90%.

OOPS! JEŠTĚ CHVÍLI TRPĚLIVOSTI! Black Friday? Teď? Není to přesně ten správný okamžik, ale nenechte se odradit! Na Vivre, můžete vždy najít krásné věci, ideální pro všechny vaše potřeby.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.