Home Vivre zahajuje Velký Výprodeji

Vivre zahajuje Velký Výprodeji

by Andrei Mirea
Vivre zahajuje Velký Výprodeji

Vivre pokračuje s podzimními slevami a uvádí na trh Velký Výprodej dne  22. října se slevami až 70% na tisíce produktů, motivovaných hlavně otevřeností zákazníků k online nakupování, zdvojnásobením rostoucího zájmu o design interiéru.

Výběr produktů, které budou mít nízké ceny, bude proveden z nejoblíbenějších kategorií dostupných na webu – nábytek, textil a svítidla – s cílem kompletně zařídít dům produkty, které odpovídají vaší osobnosti.

Kampaň bude k dispozici od 22. října do 28. října současně ve všech 9 zemích, ve kterých je Vivre přítomna: Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Chorvatsko, Polsko a Řecko.

Pokud před několika lety spotřebitelé váhali nakupovat nábytek online a kupovali převážně dekorace, nyní Vivre potvrzuje, že v současné době roste poptávka po velkých kusech nábytku.

Počet online objednávek v kategorii nábytku se ve srovnání se stejným obdobím loňského roku zvýšil o 30% a největší nárůst byl u nábytku do obývacího pokoje – sedací soupravy a křesla – dále u kuchyňského nábytku – jídelních stolů a židlí.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů. ANO, SOUHLASÍM Klikněte zde pro více informací