Co je Vivre? Jak funguje?

Co je Vivre? Jak funguje?

Vivre je online nákupní klub pro domácnost, zahradu a doplňky. Na celém světě vyhledáváme kvalitní výrobky a vytváříme prodejní kampaně za přijatelné ceny s limitovanou platností. Pro možnost objednat si jakýkoliv výrobek, je nutné se zaregistrovat do klubu Vivre.

Proč je nutná registrace pro zobrazení výrobků?

Systém založený na prodejních kampaních nemůže jinak fungovat, než na základě registraci. Různorodost výrobků a naše schopnost sjednat nejlepší ceny pro naše zákazníky, závisí od tohoto soukromého systému. Členství Vivre znamená dostupnost k široké škále výrobků za konkurenční ceny.

Jak provést platbu?

Platba může být provedena jak on-line platební kartou, tak v hotovosti při dodání objednávky kurýrní službou. Vivre používá služby PayU.

Jak se uskutečňuje dodávka?

Dodávka se uskutečňuje kurýrní službou, v termínu uvedeném na stránce každého výrobku. Lhůta dodání je od 24 hod. do 4 týdnů.

Jak se vypočítá konečná cena?

Konečná cena se vypočítá následovně: cena objednaných výrobků (cena znázorněna u každého výrobku), ke které se připočte cena dopravy a od případu k případu, poplatek za platbu na dobírku nebo za velké a těžké výrobky, manipulační poplatek.

Mohu udělat nákup a dostat fakturu a stvrzenku na společnost?

Ano. Vše co musíte udělat je kliknout volbu "Ano" na otázku "Přejete si fakturu na společnost?", při druhém kroku v procesu objednávky (vpravo nahoře). Pokud si přejete stvrzenku na společnost, požádejte představitele doručovací služby, aby Vám jej vystavil.

Zapomněl jsem heslo. Co mám dělat?

Prosíme klikněte na odkaz http://www.vivre.cz/user/resetPassword a zadejte e-mailovou adresu se kterou jste se zaregistrovali. Systém vygeneruje nové heslo, které Vám zašleme na e-mailovou adresu.

Jak mohu zrušit objednávku?

Když si přejete zrušit objednávku, prosíme napište nám na adresu kontakt@vivre.cz .

Jak mohu zrušit objednaný výrobek?

Objednávky mohou být vráceny do 30 dnů od doručení. Abyste vrátili jeden výrobek, několik výrobků nebo celou objednávku klikněte na odkaz Vrácení (nebo klikněte zde ) na dolní části stránky a sledujte kroky.
Hodnota vyznačených výrobků k vrácení bude zaslána na bankovní účet, který uvedete. Vklad bude uskutečněn POTOM co Vivre dostane vrácené zboží!
Vrácení výrobků je bezplatné (dopravu hradí Vivre) a uskutečňuje se kurýrní službou.

Mám další otázky. Jak mohu dostat odpověď?

Pokud máte nejasnosti kontaktujte nás na kontakt@vivre.cz nebo na telefonním čísle 234261705.

Top