Třímístná pohovka Amelie Dark Green

SKU: 1014576
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 306.32 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
10210 99 13427 99 (-23%) ?
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Výška sedáku: 46 cm.
Maximální nosnost: 390 kg.
Potahy polštářů na sezení jsou snímatelný.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 85 cm/šířka 196 cm/výška 98 cm
Hmotnost:
34.0 Kg
Materiál:
konstrukce z překližky, bukové dřevo, borovicové dřevo, ocel, suspenze z elastických popruhů, polyesterové čalounění, výplň z polyuretanové pěny
Barva:
tmavě zelená
Rozšiřitelné
ne
Počet míst k sezení
3
Dokumenty
  • Vyžaduje montáž: ano
  • Zahrnuje návod k montáži: ano
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.