Křeslo Juliett Femme

SKU: 1105369
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 215.72 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
7190 99 7494 99 (-4%) ?
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Výška sedáku: 45 cm.
Maximální nosnost: 130 kg.
Potahy polštářů na sezení a na opření jsou snímatelné.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 82 cm/šířka 82 cm/výška 86 cm
Hmotnost:
21.5 Kg
Materiál:
konstrukce z dřevotřísky, překližka, bukové dřevo, borovicové dřevo, elastické popruhy, čalounění ze 100% polyesteru, výplň ze silikonových vláken a polyuretanové pěny T3530
Rozšiřitelné
ne
views.product.tabs.reviews
5.00
2
5 Hvězdy (2)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
  • Vyžaduje montáž: ano
  • Zahrnuje návod k montáži: ano
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.