Dámské hodinky Emily Westwood Dragonfly Rose One

SKU: 1156270
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 04 červenec - 11 červenec
Výhody:
  • 7.87 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
787 99 875 99 (-10%) ?
Popis
Japonský mechanismus Miyota.
Vodotěsnost: 1 ATM.
Průměr krytu: 3.8 cm.
Šířka řemínku: 1.8 cm.
Baterie je součástí balení.
Má zapínací systém překlápěcí sponou a pojistku.
Součástí balení je 1 dárková krabice.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 18 cm/šířka 1.8 cm/výška 0.5 cm/průměr 3.8 cm
Hmotnost:
0,063 Kg
Materiál:
řemínek z nerezu, kryt z kompozitního kovu, sklíčko z minerálního skla odolného vůči poškrábání, rub krytu z antialergického nerezu, přezka z nerezu potažený ionizací
Barva:
Barva krytu: růžově zlatá; Barva řemínku: růžově zlatá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Emily Westwood
Emily Westwood je značka hodinek a šperků inspirovaná ohromující nadčasovou krásou přírody. Nejjednodušší prvky v životním prostředí se stávají citlivými detaily kolekcí značky. Tvary a design výrobků jsou inspirovány dokonalostí přirozeného rytmu vesmíru. Mimo našich myšlenek, snů, plánů a každodenního rytmu, příroda si zachovává klid a odhaluje se nám jako nekonečný zdroj kráse. Emily Westwood se svými jedinečnými výrobky pokouší zachytit detaily ohromující svou jednoduchostí a dostat se blíže k podstatě krásy a dokonalosti kolem nás. Originální designem, detaily a koncepcí, výrobky Emily Westwood jsou věnovány jedinečným osobnostem a dokáží se nám odhalit jako výsledek těch nejčistších a nejlepších emocí.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.