Taburet Adelade Olaf Blue

SKU: 1165388
Barva
modrá
tmavě šedá
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 06 červenec - 15 červenec
Výhody:
  • 39.03 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
3903 99 4372 99 (-10%) ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 61.5 cm/šířka 104 cm/výška 50 cm
Hmotnost:
20.0 Kg
Materiál:
konstrukce z bukového dřeva, borovicové dřevo, překližka a dřevotříska, čalounění ze 100% polyesteru, klikaté pružiny, výplň ze silikonových vláken
Barva:
modrá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Výrobek nevyžaduje montáž.
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.