Křeslo Esme Riviera Green

SKU: 1165460
Barva
zelená
žlutá
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 22 Srpen - 31 Srpen
Výhody:
  • 171.95 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
5731 99 7807 99 (-26%) ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Výška sedáku: 45 cm.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 84 cm/šířka 76 cm/výška 86 cm
Hmotnost:
23.0 Kg
Materiál:
konstrukce z bukového dřeva, borovicové dřevo, překližka a dřevotříska, čalounění ze 100% polyesteru, elastické popruhy, výplň ze silikonových vláken a polyuretanové pěny T3530
Barva:
zelená
Rozšiřitelné
ne
Dokumenty
  • Vyžaduje montáž: ano
  • Zahrnuje návod k montáži: ano
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.