Podnožka Tilda Monolith Metal Black

SKU: 1165543
Barva
černá
  • Zůstalo 2 ks
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 17 Srpen - 26 Srpen
Výhody:
  • 73.58 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
2452 99 3788 00 RRP ?
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 36 cm/šířka 54 cm/výška 36 cm
Hmotnost:
4.0 Kg
Materiál:
konstrukce z oceli potažené práškovým nátěrem, překližka, čalounění ze 100% polyesteru, výplň z polyuretanové pěny T3030
Barva:
černá
Dokumenty
Výrobek nevyžaduje montáž.
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.