Podnožka Juliett Beige

SKU: 1222391
Barva
béžová
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 06 červenec - 15 červenec
Výhody:
  • 23.91 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
2391 99 3310 99 (-27%) ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Maximální váživost: 130 kg/sedák.
Výška sedáku: 45 cm.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 50 cm/šířka 50 cm/výška 45 cm
Hmotnost:
5.0 Kg
Materiál:
konstrukce z masivního bukového dřeva, čalounění ze 100% polyesteru, výplň sedadla z polyuretanové pěny, pružiny z oceli
Barva:
béžová
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Výrobek vyžaduje montáž.
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.