Hračka pro rozvoj motoriky Cow

SKU: 1238237
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 01 Prosinec - 08 Prosinec
Výhody:
  • 2.88 bodů Vivre i
  • Vrácení zdarma do 14 dnů
  • Doprava zdarma po celé České republice při objednávce
    nad 1500 Kč.
28899 333 RRP ?
  • Použijte kód BF40CZ v košíku a využijte extra 40% slevu na tento produkt!
Popis
Tento 3D labyrint jasných barev se snaží upoutat pozornost dítěte. Koule se musí pohybovat podél trubek labyrintu; to je dobré cvičení ke zlepšení flexibility prstů a zápěstí dítěte a jejich logického porozumění. Barevné kuličky stimulují pocit vidění a doteku. Kromě toho, pomáhají rozpoznávat tvary a barvy.

Doporučený věk: 12+ měsíců.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 9 cm/šířka 9 cm/výška 11.5 cm
Doporučeno:
nad 12 roků
Hmotnost:
0,300 Kg
Materiál:
dřevo
Barva:
vícebarevná
Sada:
1 dřevěná sada s možným příslušenstvím (v případě potřeby) a vícejazyčné pokyny
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 14 dnů ode dne doručení zásilky.
Juguetes BP
Juguetes BP je španělská společnost zabývající se tvorbou a marketingem hraček, založená v roce 2010, v současné době sídlí vedle hlavních distributorů španělských hraček. Společnost Juguetes BP založila svůj růst na inovacích, kvalitě a odpovědných službách. Naše řady se počítají, hlavně s vysoce kvalitními vzdělávacími hračkami. Díky našemu prodejnímu týmu jsme přítomni ve Španělsku i v Evropě na nejlepších prodejních místech. V současné době distribuujeme ekologickou licenci WWF výhradně pro Španělsko a Portugalsko. Kromě toho máme vlastní vzdělávací produkty, které těm nejmenším umožňují rozvíjet své dovednosti.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.