Velikost
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 14 červen - 24 červen
Výhody:
  • 18.59 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
1859 99 2249 99 (-17%) ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Přehoz má digitální potisk ve vysokém rozlišení a hladký povrch. Prošívané pruhy. Vrchní a spodní část ze 100% bavlny. Ideální pro střední sezónu. Vyrobeno ve Španělsku. Můžete kombinovat s ostatními dostupnými produkty ve stejné sbírce!
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
240x260 cm (délka 260 cm/šířka 240 cm)
Hmotnost:
2.3 Kg
Materiál:
100% bavlna
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Lze prát při (°C): 40
Žehlit při (°C): 150
Lze použit bělidlo: ne
Vhodné do sučičky: ano
Profesionální čištění: ano
Smršťuje se: < 5%
Happy Friday
Happy Friday je španělská značka, která má za cíl změnit dům na příjemný a útulný prostor. Její kolekce nabízejí kvalitu, komfort, styl a vytvářejí příjemný prostor, plný barev. Nezáleží na tom, zda si vyberete odvážnou geometrii, jemné květiny nebo abstraktní formy, každý styl přinese do pokojů příjemný nádech. Happy Friday přináší kolekce ložních prádel, ubrusy a textilie do kuchyně, do koupelny, pro děti ale i dekorace do obývacího pokoje. Modely jsou vibrační a odborníci z Happy Friday tvrdí, že jejich výrobky dokáží navodit dobrou náladu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.