Křeslo Esme Gold

SKU: 1272229
Barva
zelená
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 253.46 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
8448 99 15438 00 RRP ?
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Výška sedáku: 45 cm.
Závěsný systém: elastické popruhy a zig-zag pružiny.
Je vybaven bočním zipem.
Prošívané sedáky a opěradla.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 85 cm/šířka 75 cm/výška 85 cm
Hmotnost:
23.0 Kg
Materiál:
rám z masivního dřeva, čalounění ze 100% polyesteru, výplň sedadla vyrobená z vysoce elastické pěny, výplň zadních polštářů ze silikonového vlákna, nohy z masivního dřeva voskovaného dubu
Barva:
zlatý samet
Rozšiřitelné
ne
Dokumenty
  • Vyžaduje montáž: ano
  • Zahrnuje návod k montáži: ano
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.