Matrace Ambre 180x200 cm

SKU: 1397673
Velikost
Výhody:
  • 244.39 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
24439 99 72805 00 RRP ?
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
podpořit: Firm.
Komfortní zóny: zóny 5.
Podpora kvality: dobrá kvalita.
Zalomení: dobrá kvalita.
Nezávislost: dobrá kvalita.
Reverzibilní: ano.
Povrchová úprava: 4 horizontální držadla posílená pro snadný pohyb matrace.
Zapespečení: proti roztočům a antibakteriální látkam.
Záruka: 10 let.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
180x200 cm (délka 200 cm/šířka 180 cm/výška 30 cm)
Hmotnost:
32.0 Kg
Materiál:
látka ze 100% polyesteru, plátěná tkanina ultra-soft touch "jednoduchá péče", integrovaný latexový uzávěr, kapesní pružiny latexové vrchní části integrované tloušťky: 30 cm, doma: měkký, pěna latexová otevřená buňka 68 kg / m 3 a vysoce odolná pěna 38 kg / m 3 - 4cm, kapesní pružiny (256 kusů / m 2), vysoce odolná pěna 35kg / m 3 - hustota 9 cm: 68 kg / m 3, prodyšná polyesterová vlna 250g a pěna s tvarovou pamětí zimní strana: pěna s tvarovou pamětí a hypoalergenní vlákno
Barva:
béžová
Vhodné pro venkovní použití
ne
views.product.tabs.reviews
5.00
1
5 Hvězdy (1)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Ted Lapidus Maison
Ted Lapidus Maison je derivátem bezkonkurenčního Teda Lapidusa, nejuznávanějším designérem osobnostmi 60-tých let. Brigitte Bardot, Alain Delon, John Lennon jsou jen některá jména, se kterými značka spolupracovala v průběhu času, popisujíc estetické trendy období. Nábytkové kusy Teda Lapidusa popisují vyváženou směs francouzské specifické elegance s elegantním avantgardním akcentem současných trendů. Nadčasové, vyvážené a zdokonalené linie jsou výsledkem práce talentovaných designérů, se kterými značka spolupracuje pro každou kolekci a vizuální koncept dostává formu pomocí nejnovějšími a nejefektivnějšími technologiemi. Materiály jsou vždy vybrány se zvláštní pozorností, v dokonalém souladu s celou vizuální koncepcí a velmi trvanlivé v čase. Ted Lapidus Maison prokazuje autentickou perspektivu vnitřního designu, který je směsí nejuznávanějších tradičních prvků s klasickými a vyváženými akcenty, které jsou pokaždé přizpůsobeny nejmodernější technologii. Umění života označené pařížskou kreativitou a zdokonalením, nevyčerpatelným zdrojem inspirace a nádechem ikonického období 60-tých let, vše popisuje krásu a všestrannost výrobků Teda Lapidusa Maisona.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.