Třímístná pohovka Svea Salmon

SKU: 1434119
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 316.19 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
10539 99 14364 99 (-26%) ?
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Výška sedáku: 47 cm.
Maximální nosnost: 390 kg.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 191 cm/šířka 94 cm/výška 87 cm
Hmotnost:
40.0 Kg
Materiál:
měkké dřevo, překližka, elastické pásy, klikaté pružiny, pěna, silikonové vlákno, čalounění z polyesteru, sametový efekt
Barva:
lososová
Rozšiřitelné
ne
Počet míst k sezení
3
Vhodné pro venkovní použití
ne
3D Model / AR (Augumented Reality)
ano
Dokumenty
  • Vyžaduje montáž: ano
  • Zahrnuje návod k montáži: ano
Optisofa
Optisofa je místem, kde se myšlenky, práce a technologie proměňují v malá umělecká díla. Naším úkolem je přeměnit vizi na hotový nábytek. Nábytek, který vám umožní přidat do vašeho domova trochu tepla a pohodlí. Naše kreativita, kvalita a smysl pro detail mají vždy stejný cíl - udělat z domu domov s velkým „D“. Vědomi si toho, že pouze plný závazek nám umožňuje vytvářet produkty co nejblíže dokonalosti, dáváme maximum. Přidáním cihly do vašeho interiéru chceme s vámi vytvořit jedinečnou atmosféru. Nechte se unést a zařiďte si s námi svůj pokoj!

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.