Koberec Felicia 121x182 cm

SKU: 1487446
Výhody:
  • 24.4 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
2440 99
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Tento koberec s moderním geometrickým potiskem je ideální pro vytváření dynamické a živé atmosféry v každé místnosti.

Strojově tkaný koberec.
Lze používat na vytápěné podlahy.
V důsledku výrobního procesu se může velikost koberce mírně lišit. Rozměry se mohou lišit cca o 7.62 cm na délku nebo šířku.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
121x182 cm (délka 180 cm/šířka 120 cm/výška 1.14 cm)
Hmotnost:
5.4 Kg
Materiál:
polyester
Velikost koberce (cm)
120x180
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Pravidelně vysávat, aby nedošlo k usazení prachu a drobků na spodku koberce.
Vyčistit vlhké skvrny ihned suchou absorbující utěrkou.
Vyhýbejte se vystavování přímému slunečnímu záření.
Doporučuje se používat ochranu pod nohy nábytku a pravidelně posouvat koberec aby nedošlo k jeho deformaci a opotřebení.
Nitě, které vycházející z koberce, netrhejte,, ale odstřihnout nůžkami, aby se zabránilo jeho odvíjení.
Safavieh
Safavieh je irská značka s dlouhodobou historií a zkušeností ve výrobě a prodeji výrobků pro domácnost. Touha poskytovat kvalitu bez kompromisu a péče o zákazníky dostaly společnost do popředí, ještě od jejího založení, a to od roku 1914. Ručně tkané koberce, nábytek a dekorace z ušlechtilých materiálů a extrémně odolné v čase, vše ve vlastním designu, které zajišťují pohodlí a dobrou náladu pro každý domov - takto můžeme na první pohled přeložit, sbírky ohromující krásy této značky. A aby tento slib "bez kompromisu" byl splněn dokonce, Safavieh založil nadaci, která podporuje děti z chudých rodin a neustále se snaží neutralizovat textilní toxické barvy, zatímco usiluje o využívání stále více a více obnovitelných materiálů - organické bavlny, bambusu nebo masivního dřeva z udržitelných a kontrolovaných zdrojů. Takto, cenou čtyřech generací, rodinná značka Safavieh poskytla všechny zdroje, aby nabídla svým zákazníkům kvalitu a nejvyšší jemnost.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.