Dalekohled Lifestyle

SKU: 1487480
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 21 červenec - 02 Srpen
Výhody:
  • 14.92 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
1492 99 2498 99 (-40%) ?
Popis
Úhlednější interpretace stylu designu populárního během viktoriánské éry, tato plně funkční malá operní skla mají jak dekorativní, tak praktickou hodnotu.
Atraktivní dárek pro ty, kteří mají zájem o divadlo nebo kultovní vizuální pomůcky, a atraktivní zobrazovací objekt pro interiéry tematicky zaměřené na tyto předměty.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 11.5 cm/šířka 8.5 cm/výška 5 cm
Hmotnost:
0,200 Kg
Materiál:
mosaz, sklo
Barva:
stříbrná
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Authentic Models
Authentic Models je značka s více než 50-letou zkušeností, která nabízí řešení pro pohádkově interiéry. Značka má ve svém portfoliu nábytek a dekorace pro domácnost, inspirované klíčovými okamžiky historie. Značka věnovaná sběratelům, ale i těm, kteří oceňují klasickou eleganci a prvotřídní kvalitu, Authentic Models vykresluje svou značkovou ideologii kolem rafinovaného kulturního prostoru, který je neustále přizpůsoben nejnovějším a nejnáročnějším trendům na trhu. Díky sofistikované estetice, autentickému designu a bezkonkurenční kvalitě, Authentic Models kombinuje exkluzivní výrobní techniky s ručně vyrobenými detaily od skutečných mistrů v této oblasti, které přinášejí originálnost a inovace do jakéhokoliv prostoru.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.