• Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 08 únor - 18 únor
Výhody:
  • 109.29 bodů Vivre i
  • Vrácení zdarma do 14 dnů
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
1092999
Popis
Se zaměřením na společenskou stranu cestování, znovuobjevili jsme klasický viktoriánský kufr jako piknikový brzdič na nápoje.
Kupte si svůj a představte si sebe jako britského aristokrata starých, zábavných milých přátel v přírodě.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 45 cm/šířka 31 cm/výška 47 cm
Hmotnost:
6.0 Kg
Materiál:
mahagonové dřevo, mosaz
Barva:
černá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 14 dnů ode dne doručení zásilky.
Authentic Models
Authentic Models je značka s více než 50-letou zkušeností, která nabízí řešení pro pohádkově interiéry. Značka má ve svém portfoliu nábytek a dekorace pro domácnost, inspirované klíčovými okamžiky historie. Značka věnovaná sběratelům, ale i těm, kteří oceňují klasickou eleganci a prvotřídní kvalitu, Authentic Models vykresluje svou značkovou ideologii kolem rafinovaného kulturního prostoru, který je neustále přizpůsoben nejnovějším a nejnáročnějším trendům na trhu. Díky sofistikované estetice, autentickému designu a bezkonkurenční kvalitě, Authentic Models kombinuje exkluzivní výrobní techniky s ručně vyrobenými detaily od skutečných mistrů v této oblasti, které přinášejí originálnost a inovace do jakéhokoliv prostoru.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.