Doručení:
  • Doba dodání: mezi 11 Březen - 23 Březen
Výhody:
  • 90.56 bodů Vivre i
  • Vrácení zdarma do 14 dnů
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
905699 10033 RRP ?
Popis
Výrobek je vybaven 3 zásuvkami a 1 dveřmi
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 93.6 cm/šířka 48 cm/výška 68.8 cm
Hmotnost:
38.0 Kg
Materiál:
tělo z ořechového dřeva, vnitřní rám z MDF, kov, dvířka a čela zásuvek z mdf s digitálním tiskem uv, pokryté matným nedostatkem, nohy z masivního březového dřeva, malované černě a měď
Barva:
koňakově hnědá, vícebarevná
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 14 dnů ode dne doručení zásilky.
Návod
  • Vyžaduje montáž: ano
  • Zahrnuje návod k montáži: ano
Furny
Ve Furny věříme v nábytek, který vypráví příběh a překvapení. Příběh, který je poetický, sladký, někdy ironický, ale vždy osobní. Věříme, že nábytek by měl odrážet náš vnitřní svět, naše vášně, naděje a pocity. Tento příběh je o nás a my jsme tu, abychom ho s vámi mohli sdílet. Náš příběh začíná inspirací - objevováním světa plného krásy a dokonalosti, skrytého v přírodě, kulturním dědictví a technického pokroku. A pak tvoříme. Spojujeme naši hrdou pozornost věnovanou detailům a funkčnosti s různými vzory, ze kterých si můžete vybrat. Vytváří jedinečnou atmosféru vašeho domova spolu s požadavky měnících se trendů, stylu a vašich preferencí.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.