Křeslo Judie Navy Blue

SKU: 1736705
  • Zůstalo 2 ks
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 05 říjen - 14 říjen
Výhody:
  • 167.93 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
5597 99 6870 99 (-18%) ?
  • -10% CODE: EXTRA10CZ Vstupte do účtu, abyste využili slevu
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Měkkost a pohodlí jsou díky modelu Judie přirozenou součástí našich domovů.
Jeden okamžitě podlehne svému jednoduchému Vintage stylu a něžnému vzhledu.
jeho velmi zaoblený design, zadní část jeho čalouněného opěradla a jeho dřevěná základna dodají vašim interiérům zaoblení a teplo.
model judie je k dispozici s vodoodpudivou látkou.
Ošetřena proti skvrnám, látka neabsorbuje kapaliny, které zůstávají v kapkách, a nepronikají látkou.
Rozkládací: ne.
Počet míst k sezení: 1.
Maximální nosnost (Kg): 110.
Vhodné pro venkovní použití: ne.
Úložný prostor: ne.
Výška sedáku (cm): 45.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 60 cm/šířka 52 cm/výška 77 cm
Hmotnost:
7.5 Kg
Materiál:
struktura materiálu: tepelně upravené bukové dřevo, vyztužená částicemi s vysokou odolností, materiál čalounění: 100% polyester, sametový dotek, materiál náplně sedadla a hustota: zkřižené, guma, tenké pruhy, které poskytují optimální ergonomii a pohodlí 35 kg/m3 index 3/5, vyztužené zvlněnými pružinami, materiál náplně opěradla a hustota: polyuretan 28 kg/m3, zádové polštáře plněné tenkou pěnou, materiál nohou: bukové dřevo
Barva:
námořnická modrá
Rozšiřitelné
ne
Vhodné pro venkovní použití
ne
Dokumenty
Výrobek vyžaduje montáž: ano.
Ted Lapidus Maison
Ted Lapidus Maison je derivátem bezkonkurenčního Teda Lapidusa, nejuznávanějším designérem osobnostmi 60-tých let. Brigitte Bardot, Alain Delon, John Lennon jsou jen některá jména, se kterými značka spolupracovala v průběhu času, popisujíc estetické trendy období. Nábytkové kusy Teda Lapidusa popisují vyváženou směs francouzské specifické elegance s elegantním avantgardním akcentem současných trendů. Nadčasové, vyvážené a zdokonalené linie jsou výsledkem práce talentovaných designérů, se kterými značka spolupracuje pro každou kolekci a vizuální koncept dostává formu pomocí nejnovějšími a nejefektivnějšími technologiemi. Materiály jsou vždy vybrány se zvláštní pozorností, v dokonalém souladu s celou vizuální koncepcí a velmi trvanlivé v čase. Ted Lapidus Maison prokazuje autentickou perspektivu vnitřního designu, který je směsí nejuznávanějších tradičních prvků s klasickými a vyváženými akcenty, které jsou pokaždé přizpůsobeny nejmodernější technologii. Umění života označené pařížskou kreativitou a zdokonalením, nevyčerpatelným zdrojem inspirace a nádechem ikonického období 60-tých let, vše popisuje krásu a všestrannost výrobků Teda Lapidusa Maisona.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.