Křeslo Luci Navy Blue

SKU: 1736980
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 27 Květen - 07 červen
Výhody:
  • 41.77 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
4177 99 5246 99 (-20%) ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Pro salonek v elegantním a útulném stylu, zamilujte se do této hezké sedačky.
jeho elegantní design a nohy z jasanu jsou zvýrazněny měkkou a odolnou látkou s přirozeným vzhledem.
jeho pohodlné sedadlo a smyslný design se snadno vejdou do vašeho domova a nabídnou vám příjemné chvíle odpočinku.
Rozkládací: ne.
Počet míst k sezení: 1.
Maximální nosnost (Kg): 110.
Vhodné pro venkovní použití: ne.
Úložný prostor: ne.
Výška sedáku (cm): 40.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 70 cm/šířka 66 cm/výška 80 cm
Hmotnost:
14.0 Kg
Materiál:
struktura materiálu: tepelně upravené bukové dřevo, vyztužená částicemi s vysokou odolností, materiál čalounění: 100% polyester, sametový dotek, materiál náplně sedadla a hustota: zkřižené, guma, tenké pruhy, které poskytují optimální ergonomii a pohodlí 35 kg/m3 index 3/5, vyztužené zvlněnými pružinami, materiál náplně opěradla a hustota: polyuretan 28 kg/m3, zádové polštáře plněné tenkou pěnou, materiál nohou: bukové dřevo
Barva:
námořnická modrá
Rozšiřitelné
ne
Vhodné pro venkovní použití
ne
Dokumenty
Návod
Návod
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Výrobek vyžaduje montáž: ano.
Ted Lapidus Maison
Ted Lapidus Maison je derivátem bezkonkurenčního Teda Lapidusa, nejuznávanějším designérem osobnostmi 60-tých let. Brigitte Bardot, Alain Delon, John Lennon jsou jen některá jména, se kterými značka spolupracovala v průběhu času, popisujíc estetické trendy období. Nábytkové kusy Teda Lapidusa popisují vyváženou směs francouzské specifické elegance s elegantním avantgardním akcentem současných trendů. Nadčasové, vyvážené a zdokonalené linie jsou výsledkem práce talentovaných designérů, se kterými značka spolupracuje pro každou kolekci a vizuální koncept dostává formu pomocí nejnovějšími a nejefektivnějšími technologiemi. Materiály jsou vždy vybrány se zvláštní pozorností, v dokonalém souladu s celou vizuální koncepcí a velmi trvanlivé v čase. Ted Lapidus Maison prokazuje autentickou perspektivu vnitřního designu, který je směsí nejuznávanějších tradičních prvků s klasickými a vyváženými akcenty, které jsou pokaždé přizpůsobeny nejmodernější technologii. Umění života označené pařížskou kreativitou a zdokonalením, nevyčerpatelným zdrojem inspirace a nádechem ikonického období 60-tých let, vše popisuje krásu a všestrannost výrobků Teda Lapidusa Maisona.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.