Doručení:
  • Doba dodání: mezi 07 červenec - 18 červenec
Výhody:
  • 128.62 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
12862 99 17487 99 (-26%) ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Nechte se uchvátit příborníkem Jaipur a zároveň vyzdobte svůj domov exotickým a průmyslovým stylem.
Jeho impozantní vzhled a jemnost jeho detailů z něj činí organizační kus nábytku, jehož kouzlo svede milovníky elegantního etnického nábytku.
Robustní, díky konstrukci z jedlového dřeva a nohám z černého železa, tento příborník s pěti zásuvkami a skříňkou pojme velký prostor pro organizaci.
Dekorativní detail: mandala a etnický okraj vyřezávané na přední straně zásuvek malované béžovými tóny.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 100 cm/šířka 35 cm/výška 90 cm
Hmotnost:
28.0 Kg
Materiál:
struktura nábytku z jedlového dřeva, zásuvky z desky MDF, železné nohy, kovové knoflíky
Barva:
přírodní, světle béžová, černá, modrá
Vhodné pro venkovní použití
ne
3D Model / AR (Augumented Reality)
ano
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
  • Vyžaduje montáž: ne
  • Zahrnuje návod k montáži: ne
Burkina Home Decor
V Burkina Home Decor jsme ve styku se světem dekorací interiérů již více než 25 let, v roce 2014 jsme vytvořili naši novou značku. Pod tímto sugestivním názvem Burkina Home Decor najdeme širokou škálu nábytku a dekorativních předmětů, které lze umístit do všech místností domu. Ve společnosti Burkina Home Decor zastupujeme, prodáváme a distribuujeme nábytek a dekorace. Zde najdete inspiraci, design a kvalitu všech položek s velmi osobním nádechem, které se přizpůsobí všem stylům. Zvláštní a vynikající styl, který charakterizuje výrobky Burkina Home Decor, je odlišujícím prvkem a jednou z hlavních značek domu. Produkty Burkina Home Decor jsou tím rozdílem. Jsou to dekorativní předměty, které vás nenechají lhostejnými a dodají vašemu domovu elegantní dotek, který hledáte. Navíc se hodí ke všem stylům. Máme řadu nábytkových a dekorativních kusů, které vašemu pokoji dodají velmi osobní charakter, který nám bude připomínat starověké orientální kultury nebo exotické země. S Burkina Home Decor vždy najdete něco, co vyhovuje vašemu stylu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.