Výhody:
  • 243.56 bodů Vivre i
  • Vrácení zdarma do 14 dnů
  • Doprava zdarma po celé zemi za objednávky nad 1500 Kč.
2435699
Vyprodané
  • Použijte kód BF40CZ v košíku a využijte extra 40% slevu na tento produkt!
Popis
Nechte se okouzlit nádhernou komodou Provence s 4 zásuvkami ve slonovinově bílé barvě.
Tato komoda vyrobená se strukturou z jedle a MDF zásuvkami kombinuje různé vzory v šedé barvě, pruhované a s textovým designem s ručně psanou typografií.
Knoflíky v klasickém stylu malované ve stejné barvě jako nábytek ji dodávají teplo a eleganci.
Ideální pro ženský a jemný interiér.
jemné zavření: ne.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 100 cm/šířka 40 cm/výška 102 cm
Hmotnost:
35.0 Kg
Materiál:
struktura nábytku z jedlového dřeva, vnitřek zásuvky vyrobený z MDF desky, kovové knoflíky
Barva:
slonovinová, bílá, tmavě šedá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 14 dnů ode dne doručení zásilky.
Návod
  • Vyžaduje montáž: ne
  • Zahrnuje návod k montáži: ne
Burkina Home Decor
V Burkina Home Decor jsme ve styku se světem dekorací interiérů již více než 25 let, v roce 2014 jsme vytvořili naši novou značku. Pod tímto sugestivním názvem Burkina Home Decor najdeme širokou škálu nábytku a dekorativních předmětů, které lze umístit do všech místností domu. Ve společnosti Burkina Home Decor zastupujeme, prodáváme a distribuujeme nábytek a dekorace. Zde najdete inspiraci, design a kvalitu všech položek s velmi osobním nádechem, které se přizpůsobí všem stylům. Zvláštní a vynikající styl, který charakterizuje výrobky Burkina Home Decor, je odlišujícím prvkem a jednou z hlavních značek domu. Produkty Burkina Home Decor jsou tím rozdílem. Jsou to dekorativní předměty, které vás nenechají lhostejnými a dodají vašemu domovu elegantní dotek, který hledáte. Navíc se hodí ke všem stylům. Máme řadu nábytkových a dekorativních kusů, které vašemu pokoji dodají velmi osobní charakter, který nám bude připomínat starověké orientální kultury nebo exotické země. S Burkina Home Decor vždy najdete něco, co vyhovuje vašemu stylu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.