Dámské náušnice Shapes

SKU: 1870234
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 33.29 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
1109 99 1162 00 RRP ?
Vyprodané
Popis
Vyrobená z titanu, netradiční materiál pro šperky, tato sada náušnic je ideální pro denní nošení, pokud chcete svému oblečení dodat jiskru barvy.
Náušnice nemají ohromnou velikost, takže jsou ideální volbou pro jakýkoli ležérní outfit.
Velmi lehké, bohatě barevné a hypoalergenní, tyto ručně vyráběné náušnice jsou krásným dárkovým doplňkem, který určitě zaujme.
Přichází v elegantním pouzdře.
Barva se může mírně lišit.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 1.25 cm/šířka 1.08 cm/výška 1 cm
Hmotnost:
0,001 Kg
Materiál:
titan
Barva:
růžová
Dokumenty
Záruka: 6 měsíců.
GI JEWELLERY
Příroda mě vždy fascinovala a inspirovala, protože v přírodě viděla formu dokonalosti, plnou barev, radosti, relaxace, ale také moudrosti. Klenot toho, že jsem vášnivý technikou a touhou neustále objevovat něco nového, se přirozeně dostal do mého života. Cítil jsem potřebu vyjádřit se transformací některých kousků kovu bez lesku a života v objekty, které přinášejí radost a přenášejí emoce.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.