Dámská brož Naturalia

SKU: 1870245
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 94.58 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
3152 99 4028 00 RRP ?
Vyprodané
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Vyrobená z titanu, netradiční materiál pro šperky, tato brož je nádherným a módním šperkem, který by měla mít každá moderní žena.
Velmi lehká, barevný a hypoalergenní, tento ručně vyrobený náhrdelník je krásným dárkovým doplňkem, se kterým určitě zapůsobíte.
Barva se může mírně lišit.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 7.5 cm/šířka 3.5 cm/výška 2 cm
Hmotnost:
0,004 Kg
Materiál:
titan
Barva:
přechod mezi růžovou a modrou
Dokumenty
Záruka: 6 měsíců.
GI JEWELLERY
Příroda mě vždy fascinovala a inspirovala, protože v přírodě viděla formu dokonalosti, plnou barev, radosti, relaxace, ale také moudrosti. Klenot toho, že jsem vášnivý technikou a touhou neustále objevovat něco nového, se přirozeně dostal do mého života. Cítil jsem potřebu vyjádřit se transformací některých kousků kovu bez lesku a života v objekty, které přinášejí radost a přenášejí emoce.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.