Dámský náhrdelník Shapes

SKU: 1870332
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 29.81 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
993 99 1051 00 RRP ?
Vyprodané
Popis
Vyrobený z titanu, netradiční materiál pro šperky, tento neviditelný nitkový náhrdelník je velmi podtitulkovým akcentem pro každou příležitost.
Titanové kouzlo dodává barevný nádech a stylový akcent jakémukoli oblečení.
Velmi lehký, barevný a hypoalergenní, tento neviditelný ručně vyrobený náhrdelník je krásným dárkovým doplňkem, který určitě udělá dojem.
Přichází v elegantním pouzdře.
Barva se může mírně lišit.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 45 cm/šířka 1.1 cm/výška 0.3 cm
Hmotnost:
0,001 Kg
Materiál:
titan
Barva:
růžová
Dokumenty
Záruka: 6 měsíců.
GI JEWELLERY
Příroda mě vždy fascinovala a inspirovala, protože v přírodě viděla formu dokonalosti, plnou barev, radosti, relaxace, ale také moudrosti. Klenot toho, že jsem vášnivý technikou a touhou neustále objevovat něco nového, se přirozeně dostal do mého života. Cítil jsem potřebu vyjádřit se transformací některých kousků kovu bez lesku a života v objekty, které přinášejí radost a přenášejí emoce.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.