Sada 3 bryndáčků pro dívky Lulabi

SKU: 2028285
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 30 Květen - 06 červen
Výhody:
  • 2.96 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
296 99 438 99 (-32%) ?
  • -15% KÓD: EXTRA15CZ Vstupte do účtu, abyste využili slevu
Popis
Bandana model šátek je vyrobena z měkkého a savého materiálu. Uzávěr je svěřen dvěma malými knoflíky, takže můžete přizpůsobit velikost, jak vaše dítě roste. Špička bryndáčky má vložku, která funguje jako kousátko.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 19 cm/šířka 17 cm/výška 0.2 cm
Pro:
děvčata
Hmotnost:
0,650 Kg
Materiál:
bavlna
Barva:
růžová, bílá
Sada:
3 bryndáčky, v uvedených rozměrech
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Lulabi
Když se narodí dítě, narodí se nová rodina. Jedinečná událost, která určuje mnoho změn a nutnost vybavit váš dům vším, co potřebujete, abyste lépe přivítali příchod tohoto nového života. Lulabi nabízí mnoho řešení navržených tak, aby se vybavily všem za cenu, která je velmi pozorná k ekonomikám nových rodičů. Lulabi je značka, kterou dětem věnuje společnost Pengo, přední společnost v oblasti distribuce domácích potřeb. Zrozená v roce 2013, Lulabi je mladá značka, která obohacuje portfolio společnosti o články určené dětem ve věkové skupině 0/5 let. Katalog s více než 300 referencemi nabízí čerstvým maminkám a novopečeným otcem kompletní sortiment licencovaných i značkových produktů Lulabi. Ve společnosti je pozornost věnována světu raného dětství velmi silná: svědčí o tom neustálé investice do výzkumu a vývoje, podmanivá grafika a vynikající kvalita surovin. Nejvýznamnější novinky jsou každoročně představeny na kolínském veletrhu, nejdůležitější mezinárodní prohlídce ve světě raného dětství. Cílem Lulabi je přinést italský vkus i do zahraničí, přičemž se zaměřuje na inovativní a velmi přitažlivou grafiku, která dokáže uspokojit požadavky dětí a jejich rodičů, pestrou a náročnou klientelu z hlediska kvality, bezpečnosti, stylu a ceny.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.