Výhody:
  • 2.95 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
295 99 413 99 (-28%) ?
Vyprodané
Popis
Šálek na pití 3-v- 1 s různými adaptéry pomáhá dítěti přejít z láhve na šálek.
Láhev s úchyty. Podporujte správnou polohu. Dítě by nemělo zvedat ruku příliš vysoko a otáčet hlavu, aby pilo.
Šálek se zobákem.Zobák je měkký, aby nedošlo k poranění citlivých dásní dětí.
Je vybaven utěsněným ventilem, aby se zabránilo rozlití nebo úniku šálku se slámou a víkem. Pohyblivé víko chrání slámu, když hrnek nepoužíváte, a zároveň zabrání úniku kapaliny z hrnečku.
Vyrobeno v souladu s evropskými normami EN 14350- 1, Bez BPA.
Doporučený věk: od 3 měsíců.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 11 cm/šířka 7 cm/výška 13 cm
Pro:
děvčata
Kapacita:
0.15 litrů
Hmotnost:
0,170 Kg
Materiál:
guma
Barva:
průhledná, růžová
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Lze mýt v myčce nádobí: ano
Lze používat v mikrovlnné troubě: ne
Lulabi
Když se narodí dítě, narodí se nová rodina. Jedinečná událost, která určuje mnoho změn a nutnost vybavit váš dům vším, co potřebujete, abyste lépe přivítali příchod tohoto nového života. Lulabi nabízí mnoho řešení navržených tak, aby se vybavily všem za cenu, která je velmi pozorná k ekonomikám nových rodičů. Lulabi je značka, kterou dětem věnuje společnost Pengo, přední společnost v oblasti distribuce domácích potřeb. Zrozená v roce 2013, Lulabi je mladá značka, která obohacuje portfolio společnosti o články určené dětem ve věkové skupině 0/5 let. Katalog s více než 300 referencemi nabízí čerstvým maminkám a novopečeným otcem kompletní sortiment licencovaných i značkových produktů Lulabi. Ve společnosti je pozornost věnována světu raného dětství velmi silná: svědčí o tom neustálé investice do výzkumu a vývoje, podmanivá grafika a vynikající kvalita surovin. Nejvýznamnější novinky jsou každoročně představeny na kolínském veletrhu, nejdůležitější mezinárodní prohlídce ve světě raného dětství. Cílem Lulabi je přinést italský vkus i do zahraničí, přičemž se zaměřuje na inovativní a velmi přitažlivou grafiku, která dokáže uspokojit požadavky dětí a jejich rodičů, pestrou a náročnou klientelu z hlediska kvality, bezpečnosti, stylu a ceny.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.