• Zůstalo 2 ks
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 30 Květen - 06 červen
Výhody:
  • 2.22 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
222 99 225 99 (-1%) ?
  • -15% KÓD: EXTRA15CZ Vstupte do účtu, abyste využili slevu
Popis
Praktický a hygienický model pro procházky a cestování. Vytáhněte zařízení nahoru, aby mohla kapalina proudit, a stiskněte, abyste zabránili proudění kapaliny. Vyrobeno v souladu s evropskými normami EN 14350- 1, Bez BPA.
Doporučený věk: od 6 měsíců.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
300 ml (délka 13 cm/šířka 8 cm/výška 16 cm)
Pro:
děvčata
Kapacita:
0.3 litrů
Hmotnost:
0,080 Kg
Materiál:
polypropylen
Barva:
růžová, bílá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Lze mýt v myčce nádobí: ano
Lze používat v mikrovlnné troubě: ne
Lulabi
Když se narodí dítě, narodí se nová rodina. Jedinečná událost, která určuje mnoho změn a nutnost vybavit váš dům vším, co potřebujete, abyste lépe přivítali příchod tohoto nového života. Lulabi nabízí mnoho řešení navržených tak, aby se vybavily všem za cenu, která je velmi pozorná k ekonomikám nových rodičů. Lulabi je značka, kterou dětem věnuje společnost Pengo, přední společnost v oblasti distribuce domácích potřeb. Zrozená v roce 2013, Lulabi je mladá značka, která obohacuje portfolio společnosti o články určené dětem ve věkové skupině 0/5 let. Katalog s více než 300 referencemi nabízí čerstvým maminkám a novopečeným otcem kompletní sortiment licencovaných i značkových produktů Lulabi. Ve společnosti je pozornost věnována světu raného dětství velmi silná: svědčí o tom neustálé investice do výzkumu a vývoje, podmanivá grafika a vynikající kvalita surovin. Nejvýznamnější novinky jsou každoročně představeny na kolínském veletrhu, nejdůležitější mezinárodní prohlídce ve světě raného dětství. Cílem Lulabi je přinést italský vkus i do zahraničí, přičemž se zaměřuje na inovativní a velmi přitažlivou grafiku, která dokáže uspokojit požadavky dětí a jejich rodičů, pestrou a náročnou klientelu z hlediska kvality, bezpečnosti, stylu a ceny.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.