Boční markýza na terasu / balkonová zástěna 180 x 300 cm krémová

SKU: 2040596
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 14.53 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
1453 99 2061 99 (-29%) ?
Vyprodané
Popis

Tato jednoduchá, a přitom stylová boční markýza poskytuje soukromí a vytváří útulné místo. Pomáhá také chránit před větrem a nízkým sluncem.

Zástěna je vyrobena z polyesteru odolného vůči UV záření a roztržení. Kazeta se připevňuje na stěnu ve svislé poloze a vysouvací markýza se vytáhne přímo ze zdi. Šířka markýzy je nastavitelná až do 300 cm. Markýza má také funkci automatického srolování.

Balení také obsahuje montážní příslušenství.

  • Materiál stojanu: Ocel
  • Barva: Stříbrně šedá (stojan), krémová barva (plátno)
  • Rozměry: 180 x 0–300 cm (D x Š)
  • Materiál: Polyester: 100%
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 65 cm/šířka 5 cm/výška 25 cm
Hmotnost:
2.4 Kg
Materiál:
Tkanina
Barva:
Krémová
Vhodné pro venkovní použití
ne
Maximální výkon (W)
40
Dětský design
ne
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Tosel
Tosel se zrodil v Portugalsku v roce 1973 jako vývojář a výrobce dekorativních výrobků, zejména dekorativního osvětlení. Vytvořením společnosti Tosel jsme chtěli zvěčnit a propagovat know-how našeho regionu při práci s materiály, jako je sklo, keramika nebo dřevo. Naše výrobky jsou od začátku vyráběny výlučně v Portugalsku. Vždy jsme věřili v sílu a hodnotu místní výroby blízké našim zákazníkům. Během více než 30 leté zkušenosti jsme dali přednost použití surovin a komponentů evropské výroby (Portugalsko, Španělsko, Itálie, ...). Proto jsme vyvinuli a udrželi silnou síť partnerů, která nám umožňuje být v současnosti mezi posledními evropskými výrobci dekorativního osvětlení.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.