• Rychlé doručení
Výhody:
  • 7.38 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
738 99 1000 99 (-26%) ?
Vyprodané
Popis

Tato kettlebell činka je vyrobena z betonu s plastovým pouzdrem. Má masivní a profesionální konstrukci. Tato Kettlebell činka váží 12 kg. Díky zvolenému materiálu pouzdra nepoškodíte podlahu během cvičení.

  • Materiál: Beton s plastovým pouzdrem
  • Rozměry balení: 22,5 x 22,5 x 32 cm
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 22 cm/šířka 18 cm/výška 45 cm
Hmotnost:
0,480 Kg
Materiál:
Beton
Barva:
Černý
Vhodné pro venkovní použití
ano
Maximální výkon (W)
40
Dětský design
ne
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Tosel
Tosel se zrodil v Portugalsku v roce 1973 jako vývojář a výrobce dekorativních výrobků, zejména dekorativního osvětlení. Vytvořením společnosti Tosel jsme chtěli zvěčnit a propagovat know-how našeho regionu při práci s materiály, jako je sklo, keramika nebo dřevo. Naše výrobky jsou od začátku vyráběny výlučně v Portugalsku. Vždy jsme věřili v sílu a hodnotu místní výroby blízké našim zákazníkům. Během více než 30 leté zkušenosti jsme dali přednost použití surovin a komponentů evropské výroby (Portugalsko, Španělsko, Itálie, ...). Proto jsme vyvinuli a udrželi silnou síť partnerů, která nám umožňuje být v současnosti mezi posledními evropskými výrobci dekorativního osvětlení.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.