Elektrický postřikovač barvy Houseware

SKU: 2209835
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 07 červenec - 14 červenec
Výhody:
  • 9.48 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
948 99 2186 99 (-56%) ?
Popis
Velmi snadno použitelná elektrická stříkací pistole s kompaktním designem, která vám umožní malovat rychle a pohodlně, což vám ušetří spoustu času, úsilí a peníze. Ideální pro lakování dveří, nábytku, kovových předmětů, dřeva, malovaných stěn, atd. Obsahuje různé příslušenství pro provádění různých prací s optimálními výsledky. Lze jej také rozebrat a snadno se čistí. Protiskluzová zvedací rukojeť
4 podpůrných kusů s kolečkem
Otáčející se (180º rukojeť-360º držák)
Snadné použití a skladování
Ilustrovaná uživatelská příručka
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 21 cm/šířka 12 cm/výška 22.5 cm
Hmotnost:
1.1 Kg
Materiál:
ABS, polypropylen
Barva:
šedá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
InnovaGoods
InnovaGoods je lídrem ve vývoji inovativních a trendových produktů. Poskytujeme služby všem typům zákazníků a exportujeme do více než 100 zemí. Máme více než 30 let zkušeností s výrobou a dovozem. InnovaGoods je evropský lídr ve vývoji inovativních a trendových produktů s vysokou přidanou hodnotou. Jsme specialisté na impulzní zboží pro širokou distribuci, obchodní řetězce a online obchody.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.