• Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 23 Srpen - 30 Srpen
Výhody:
  • 17.69 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
589 99 1125 99 (-47%) ?
Popis
Umožňuje vám snadno provést až 7 typů řezání: velké kostky, malé kostky, tlusté pásy (tyčinky), plátky, julienne, strouhání a drcení. Protiskluzové nožičky na kontejneru poskytují větší pohodlí a stabilitu při používání. Jeho praktický a kompaktní design také velmi usnadňuje montáž a demontáž pro čištění a zabírá minimum místa pro skladování. Součástí je také chránič prstů a čisticí kartáček
Typ: ruční kráječ zeleniny s nádobou
Multifunkční: řezačka-mandolína-struhadlo
Obsahuje příslušenství a recepty
Druhy řezu: 7
Vyměnitelné čepele, hladké a přesné řezy jediným pohybem
Krájecí příslušenství: velké kostky, malé kostky, tlusté pásy (tyčinky), plátky, julienne, strouhaný, skartovaný
Příslušenství pro ochranu prstů
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 27.3 cm/šířka 11.5 cm/výška 8.5 cm
Hmotnost:
0,740 Kg
Materiál:
ABS, polypropylen, PS
Barva:
zelená a šedá
InnovaGoods
InnovaGoods je lídrem ve vývoji inovativních a trendových produktů. Poskytujeme služby všem typům zákazníků a exportujeme do více než 100 zemí. Máme více než 30 let zkušeností s výrobou a dovozem. InnovaGoods je evropský lídr ve vývoji inovativních a trendových produktů s vysokou přidanou hodnotou. Jsme specialisté na impulzní zboží pro širokou distribuci, obchodní řetězce a online obchody.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.