Nastavitelný plnitelný termofor Wellness

SKU: 2209977
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 25 červenec - 04 Srpen
Výhody:
  • 4.67 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
467 99 875 99 (-46%) ?
Popis
Elektrická láhev na horkou vodu s originálním a velmi praktickým designem, včetně nastavitelného popruhu, takže teplo lze snadno aplikovat na požadovanou oblast těla. protože je dobíjecí, voda se rychle ohřeje během několika minut a zůstane horká několik hodin. Má také ochranu proti přehřátí a obsahuje nabíječku. Je velmi účinná pro relaxaci a pro zmírnění nepohodlí a bolesti přirozenou cestou
Typ: elektrický, nabíjecí
Vestavěný nastavitelný elastický popruh
cca. Doba nabíjení: 8 minut
Zůstává teplá až 6 hodin
cca. Teplota: ± 65 ℃
Ochrana proti přehřátí
Výkon: 400 W
Balení obsahuje nabíječku
Délka kabelu: 65 cm
Typ zástrčky: C
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 38.5 cm/šířka 19 cm/výška 8 cm
Hmotnost:
1.5 Kg
Materiál:
nylon, PVC
Barva:
šedá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
InnovaGoods
InnovaGoods je lídrem ve vývoji inovativních a trendových produktů. Poskytujeme služby všem typům zákazníků a exportujeme do více než 100 zemí. Máme více než 30 let zkušeností s výrobou a dovozem. InnovaGoods je evropský lídr ve vývoji inovativních a trendových produktů s vysokou přidanou hodnotou. Jsme specialisté na impulzní zboží pro širokou distribuci, obchodní řetězce a online obchody.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.