Výhody:
  • 12.71 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
423 99 812 99 (-47%) ?
Vyprodané
Popis
Multifunkční ekologická sprcha s aromaterapií, která díky svým vonným kazetám poskytuje pokožce mnoho blahodárných a relaxačních účinků (jasmín, levandule a citron) a jeho minerální složky (maifan, zeolit a turmalín). Kameny posilují mineralizovanou antibakteriální aktivaci a fungují jako ekologický iontový filtr (negativní ionty, které změkčují vodu a zlepšují hydrataci). Maifanské kameny filtrují těžké kovy, zvýšení prospěšných minerálů ve vodě. Zeolitové kameny filtrují nečistoty z vody a pomáhají regenerovat ph pokožky. Turmalínové kameny zvyšují hladinu kyslíku a změkčují vodu. Citron, vůně levandule a jasmínu mají osvěžující a relaxační účinek, jsou zaměnitelné a volitelné, a ekologickou sprchu lze použít i bez vonných kazet. Tato sprchová hlavice šetrná k životnímu prostředí je univerzální a velmi snadno se instaluje. Kromě toho, díky svému tlaku pomáhá šetřit vodu, respektuje životní prostředí a pečuje o zdraví pokožky, protože snižuje tvrdost vody a potřebu používání gelů a krémů. Doporučuje se pro citlivou pleť. Ideální pro prevenci infekcí, dermatitidy
Typ: Multifunkční, šetrný k životnímu prostředí, univerzální
Filtrace negativních iontů
3 druhy minerálů (přírodní kameny): turmalín, maifan, zeolit
3 vyměnitelné vonné kazety: jasmín, levandule, citrón
Benefiční účinky: antibakteriální aktivace, Osvěžující, hydratační a relaxační účinek
Pomáhá regenerovat pH pokožky
Filtruje nečistoty a těžké kovy
Doporučeno pro použití na citlivou pokožku
Snižuje používání gelů a krémů
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 6.5 cm/šířka 6.5 cm/výška 21 cm
Hmotnost:
0,310 Kg
Materiál:
ABS
Barva:
vícebarevná
Dětský design
ne
InnovaGoods
InnovaGoods je lídrem ve vývoji inovativních a trendových produktů. Poskytujeme služby všem typům zákazníků a exportujeme do více než 100 zemí. Máme více než 30 let zkušeností s výrobou a dovozem. InnovaGoods je evropský lídr ve vývoji inovativních a trendových produktů s vysokou přidanou hodnotou. Jsme specialisté na impulzní zboží pro širokou distribuci, obchodní řetězce a online obchody.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.