Sada 4 obličejových košíčků a 3 tělových košíčků Zoe Ayla

SKU: 2215558
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 13.28 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
442 99 2043 00 RRP ?
Vyprodané
Popis
Představení baňkovací soupravy Zoe Ayly znamenalo zlepšit celkový vzhled pokožky pomocí této starodávné praxe, která kombinuje tradiční masáž a sací terapii. Sada nabízí 4 obličejové košíčky a 3 tělové košíčky, které mají vysokou intenzitu sání.
Výhody tváře:
- Zlepšuje kontury obličeje a vytváří jemné linie
- Zbavuje a omezuje tmavé kruhy
Výhody pro tělo:
- Léčí celulitidu a rozkládá tukové zásoby
- Uvolňuje zachycené toxiny a odvádí stojaté tělesné tekutiny
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 19.3 cm/šířka 7.1 cm/výška 19.3 cm
Hmotnost:
0,359 Kg
Materiál:
silikon
views.product.tabs.reviews
5.00
2
5 Hvězdy (2)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Detaily výrobku
Title
Value
Vrácení:
Kosmetické výrobky, které jsou zabaleny v krabici a fólii při prodeji, lze vrátit pouze pokud fólie nebyla odstraněna.
Zoe Ayla
Od svých skromných začátků v roce 2015 měli sourozenci Zoë Ayla Roukema a Quinn Roukema za úkol učinit osobní péči a wellness přístupné a dostupné. Poté, co cestovala po celém světě, žila v různých klimatických podmínkách a čelila každodenním environmentálním stresům, naše zakladatelka Zoë Ayla organicky učinila péči o sebe prioritou. Čas věnovaný péči o sebe se stal spíše životním stylem než rutinou. Jsme předním výrobcem a distributorem prvotřídní kvality péče o sebe a krásy nabízené za dostupnou cenu. S podporou velmi silných týmů zajišťujících zdroje a globální distribuční infrastruktury přinášíme inovace a trendy na trh rychle a efektivně. Náš prémiový produkt za každodenní nízkou cenu nám umožnil vybudovat silné partnerství s některými z největších maloobchodníků na světě. Zoë Ayla žije v krásném Montrealu se svým přítelem a neuvěřitelně velkým záchranářským psem (King Shepherd) a tráví spoustu času cestováním za prací mezi našimi kancelářemi v Los Angeles, Amsterdamu a Hongkongu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.