Sada 2 pinzet Zoe Ayla

SKU: 2215571
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 03 říjen - 10 říjen
Výhody:
  • 7.58 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
252 99 300 99 (-15%) ?
  • -10% CODE: EXTRA10CZ Vstupte do účtu, abyste využili slevu
Popis
Tato jemná špička a šikmá pinzeta umožňuje přesné odstranění a vytržení obočí, obličejových a zarostlých chloupků bez poškození pokožky.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 5.5 cm/šířka 1.2 cm/výška 14.3 cm
Hmotnost:
0,046 Kg
Materiál:
ocel
views.product.tabs.reviews
5.00
2
5 Hvězdy (2)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Zoe Ayla
Od svých skromných začátků v roce 2015 měli sourozenci Zoë Ayla Roukema a Quinn Roukema za úkol učinit osobní péči a wellness přístupné a dostupné. Poté, co cestovala po celém světě, žila v různých klimatických podmínkách a čelila každodenním environmentálním stresům, naše zakladatelka Zoë Ayla organicky učinila péči o sebe prioritou. Čas věnovaný péči o sebe se stal spíše životním stylem než rutinou. Jsme předním výrobcem a distributorem prvotřídní kvality péče o sebe a krásy nabízené za dostupnou cenu. S podporou velmi silných týmů zajišťujících zdroje a globální distribuční infrastruktury přinášíme inovace a trendy na trh rychle a efektivně. Náš prémiový produkt za každodenní nízkou cenu nám umožnil vybudovat silné partnerství s některými z největších maloobchodníků na světě. Zoë Ayla žije v krásném Montrealu se svým přítelem a neuvěřitelně velkým záchranářským psem (King Shepherd) a tráví spoustu času cestováním za prací mezi našimi kancelářemi v Los Angeles, Amsterdamu a Hongkongu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.