• Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 22 Srpen - 31 Srpen
Výhody:
  • 210.62 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
7020 99 13938 00 RRP ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Nechte se okouzlit touto skříní, která má exotický a industriální nádech zároveň. Jeho impozantní vzhled a jemnost jeho detailů z něj činí kus nábytku, jehož kouzlo svede milovníky elegantního etnického nábytku. Solidní, díky své konstrukci z jedlového dřeva a železným nohám, tato skříň poskytuje dostatek prostoru pro organizaci. Dekorativní detail: řezba na přední straně zásuvek a dveří, která odhaluje část vnitřku kusu nábytku.
  • Počet dveří: 1
  • Počet zásuvek: 2
  • Vhodné pro venkovní použití: ne
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 55 cm/šířka 37 cm/výška 106 cm
Hmotnost:
22.0 Kg
Materiál:
konstrukce ze smrkového dřeva, zásuvka z MDF, železné nohy
Barva:
hnědá
Vhodné pro venkovní použití
ne
Dětský design
ne
views.product.tabs.reviews
4.00
1
5 Hvězdy (0)
4 Hvězdy (1)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Výrobek vyžaduje montáž: ne
Počet balíků: 1
Burkina Home Decor
V Burkina Home Decor jsme ve styku se světem dekorací interiérů již více než 25 let, v roce 2014 jsme vytvořili naši novou značku. Pod tímto sugestivním názvem Burkina Home Decor najdeme širokou škálu nábytku a dekorativních předmětů, které lze umístit do všech místností domu. Ve společnosti Burkina Home Decor zastupujeme, prodáváme a distribuujeme nábytek a dekorace. Zde najdete inspiraci, design a kvalitu všech položek s velmi osobním nádechem, které se přizpůsobí všem stylům. Zvláštní a vynikající styl, který charakterizuje výrobky Burkina Home Decor, je odlišujícím prvkem a jednou z hlavních značek domu. Produkty Burkina Home Decor jsou tím rozdílem. Jsou to dekorativní předměty, které vás nenechají lhostejnými a dodají vašemu domovu elegantní dotek, který hledáte. Navíc se hodí ke všem stylům. Máme řadu nábytkových a dekorativních kusů, které vašemu pokoji dodají velmi osobní charakter, který nám bude připomínat starověké orientální kultury nebo exotické země. S Burkina Home Decor vždy najdete něco, co vyhovuje vašemu stylu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.