Sada 2 ručníků 50x90 cm

SKU: 2743035
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 26 Květen - 02 červen
Výhody:
  • 2.83 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
283 99 375 99 (-24%) ?
  • -15% KÓD: EXTRA15CZ Vstupte do účtu, abyste využili slevu
Popis
Bavlněný ručník 600 gsm se vyznačuje velmi vysokou hustotou na metr čtvereční, charakteristika produktů specifických pro hotelové řady, je kvalitní ručník, příjemný na dotek a zvláště odolný proti opakovanému praní. Oeko-Tex standardní certifikace 100, pro nepřítomnost nebezpečných látek Štítek Oeko-Tex® naznačuje zainteresovaným koncovým uživatelům další bezpečnostní výhody testované pro oděvy a jiné textilie šetrné k pokožce. Takto, testovací štítek poskytuje důležitý nástroj pro rozhodování při nákupu textilu. Důvěra v textil - mezinárodní synonymum zodpovědné textilní výroby - od suroviny po hotový výrobek na pultech obchodů.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
50x90 cm
Hmotnost:
0,540 Kg
Materiál:
bavlna
Hustota tkaniny (gsm): 600
Barva:
červená
Sada:
2 ručníky, rozměry 50x90 cm každý
views.product.tabs.reviews
5.00
1
5 Hvězdy (1)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Lze prát při (°C): 40
Lze používat bělidlo: ne
Lze sušit v bubnové sušičce: ano
Profesionální čištění: ano
Smrštění látky:
SomnArt
Somnart - výrobce a dovozce matrací, polštářů a peřin. Co máme všichni společného? Potřeba odpočinku a dobití našich baterií. Díky tomu jsou naše polštáře, matrace nebo peřiny vytvářeny s vášní a péčí o nejhezčí spánek. Naše výrobky vám nabízejí maximální pohodlí, které si zasloužíte, při dodržení všech požadovaných standardů kvality a bezpečnosti.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.