Sada 6 ručníků Royal Line 30x50 cm

SKU: 2743061
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 7.91 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
263 99 375 99 (-29%) ?
Vyprodané
Popis
Bavlněný ručník 600 gsm se vyznačuje velmi vysokou hustotou na metr čtvereční, charakteristické pro produkty specifické pro hotelové řady, kvalitní ručník, příjemný na dotek a zvláště odolný proti opakovanému praní. Typ vlákna používaného k tkaní ručníků je 20/ 2 (vhodné pro profesionální aplikace HoReCa). Oeko-Tex standardní certifikace 100, pro nepřítomnost nebezpečných látek Štítek Oeko-Tex® naznačuje zainteresovaným koncovým uživatelům další bezpečnostní výhody testované pro oděvy a jiné textilie šetrné k pokožce. Takto, testovací štítek poskytuje důležitý nástroj pro rozhodování při nákupu textilu. Důvěra v textil - mezinárodní synonymum zodpovědné textilní výroby - od suroviny po hotový výrobek na pultech obchodů.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
30x50 cm
Hmotnost:
0,495 Kg
Materiál:
bavlna
Hustota tkaniny (gsm): 550
hustota plnění: 600G
Barva:
optická bílá
Sada:
6 ručníků, rozměry 30x50 cm každý
views.product.tabs.reviews
5.00
2
5 Hvězdy (2)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Lze prát při (°C): 90 Použití bělidla: ne
Lze sušit v bubnové sušičce: ano
Profesionální čištění: ano
Smrštění látky:
SomnArt
Somnart - výrobce a dovozce matrací, polštářů a peřin. Co máme všichni společného? Potřeba odpočinku a dobití našich baterií. Díky tomu jsou naše polštáře, matrace nebo peřiny vytvářeny s vášní a péčí o nejhezčí spánek. Naše výrobky vám nabízejí maximální pohodlí, které si zasloužíte, při dodržení všech požadovaných standardů kvality a bezpečnosti.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.