Koberec Tarz 100x250 cm

SKU: 2746906
Výhody:
  • 30.38 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
1012 99 6158 00 RRP ?
Vyprodané
Popis
  • Způsob výroby koberce: Strojově tkané výrobky
  • Lze používat na vytápěné podlahy: ano
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
100x250 cm (délka 250 cm/šířka 100 cm/výška 2.5 cm)
Hmotnost:
3.9 Kg
Materiál:
100% polypropylenová příze, hustota 2400 g/m2
Výška vlasu: 9 mm:
Barva:
šedá, bílá
Vhodný na vyhřívané podlahy
ano
Velikost koberce (cm)
100x250
Tvar koberce
obdélníkový
Vzor koberce
vintage vzhled
Způsob výroby koberce
strojová výroba
Dokumenty
Pokyny k údržbě: Aby se zabránilo vnikání prachu mezi přízi (hromada) na koberci v průběhu času, měl by být vysáván v pravidelných intervalech vysavačem. Pomocí vysavače, vlákna (chmýří) by měly být uvolňovány pomalu ve směru jejich ležení. Nikdy neporazit, nepoložit na něm tvrdý předmět. Neměl by být ponechán na slunci po dlouhou dobu. Tekuté skvrny rozlité na koberec je třeba čistit papírovými ručníky, ihned. Čištění by se nikdy nemělo otírat o skvrnu. To způsobí, že skvrna pronikne dále do koberce. Během čištění koberců je třeba se vyvarovat použití přebytečné vody a šamponu. Z koberce by se neměly stahovat smyčky, smyčky, které se uvolnily, by měly být odříznuty od povrchu koberce.
Lze používat bělidlo: ne
Lze sušit v bubnové sušičce: ano
Profesionální čištění: ano
Praní v pračce: ano
Ruční praní: ano
Oyo Concept
Je to autentická značka z řady domácích dekorací, kterou zahájila společnost OYO Fashion. Cílem je vytvořit jedinečné produkty, které odrážejí městskou duši ve vašem moderním domě.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.