Koberec Eris 240x340 cm

SKU: 2893095
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 03 říjen - 12 říjen
Výhody:
  • 262.28 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
8742 99 11177 00 RRP ?
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
Jděte na faktor wow s tímto poutavým kobercem. Módní metalické tóny z něj dělají koberec, který vizuálně vylepší jakýkoli prostor ve kterém žijete.
  • Způsob výroby koberce: strojově
  • Lze používat na vytápěné podlahy: ano
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
240x340 cm (délka 340 cm/šířka 240 cm/výška 1 cm)
Hmotnost:
21.2 Kg
Materiál:
60% polypropylen, 40% polyester
podkladový materiál: juta
Hustota tkaniny: 2500 g/m²
Výška vlasu: 10 mm:
Barva:
námořní modrá
Vhodný na vyhřívané podlahy
ano
Velikost koberce (cm)
240x340
Tvar koberce
obdélníkový
Vzor koberce
abstraktní
Způsob výroby koberce
strojová výroba
Dokumenty
Pokyny k údržbě: Při otevření, před nasazením znovu svinete hromádku koberce a nechte 24 hodin v teplé místnosti. To pomůže omezit vrásky a zvlnění při balení. Použijte protiskluzovou podložku, která vám pomůže udržet koberec na místě a poskytne další ochranu pro tvrdé podlahy. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberci, otestujte nejprve nenápadnou oblast na stálost barev. Netahejte za žádné uvolněné nitě, opatrně je odstřihněte nůžkami, abyste je odstranili. Vyvarujte se dlouhodobého vystavení přímému slunečnímu záření, protože by to mohlo způsobit vyblednutí některých barviv. Pravidelně koberec otáčejte, abyste zajistili rovnoměrné opotřebení. Rozsypané části okamžitě očistěte savým čistým bílým hadříkem - neotírejte. Na novém koberci je malé množství ztráty vláken normální. Při výrobě tohoto koberce byl použit latex. Může být opatrně vysáván pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.
Lze používat bělidlo: ne
Lze sušit v bubnové sušičce: ne
Profesionální čištění: ano
Praní v pračce: ne
Ruční praní: ne
Flair Rugs
Flair Rugs je britská značka koberců, která se zrodila v roce 1984 a dnes je jedním z lídrů na trhu tohoto profilu. Perfektní design představuje jen polovinu z příběhu jednoho výrobku, toto je filozofie na základě které společnost poskytuje zákazníkům koberce vyrobené ručně, s pozorností zaměřenou na detaily. Se stylistycky přizpůsobeným vzorem pro ledajaký interiér, koberce Flair Rugs přesahují momentálně trendy a jsou uznávány jak ve Velké Británii, tak i za hranicemi.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.