Batoh na kolečkách Back To School

SKU: 2924297
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 07 červenec - 14 červenec
Výhody:
  • 4.69 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
469 99 662 99 (-29%) ?
Popis
Dětský batoh na kolečkách, z polyesteru a saténu, přední strana tištěná, boční síťované kapsy, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, ochrana zad, jedna přihrádka na zip, přizpůsobený tah na zip.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 31 cm/šířka 27 cm/výška 11 cm
Pro:
děvčata
Hmotnost:
1.1 Kg
Materiál:
PVC, polyester
Barva:
vícebarevná
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Disney
Společnost Disney byla založena 16. října 1923 bratry Walt Disney a Roy O. Disney jako Disney Brothers Cartoon Studio a stala se lídrem v americkém animačním průmyslu před diverzifikací své filmové a televizní produkce a zábavních parků, čímž se stala druhým největším mediálním konglomerátorem .Na začátku šedesátých let minulého století byla Disney Empire obrovským úspěchem a společnost Walt Disney Productions byla uznána za nejlepší světovou zábavu. Dnes rozšiřují svou činnost v oblasti oděvů, hraček a dokonce i domácích potřeb.Posláním Walt Disney je být jedním z předních světových výrobců zábavy a dodavatele informací. S portfoliem značek, které odlišují obsah, služby a spotřební produkty, společnost Disney vyvíjí nejvíce kreativní, inovativní a výnosné zábavné zkušenosti a související produkty na světě.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.