Podlahové zrcadlo s LED Tomasucci Decoration

SKU: 3027306
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 08 Prosinec - 20 Prosinec
Výhody:
  • 137.39 bodů Vivre i
  • Vrácení zdarma do 14 dnů
  • Doprava zdarma po celé zemi za objednávky nad 1500 Kč.
1373999 21321 RRP ?
  • Použijte kód BF40CZ v košíku a využijte extra 40% slevu na tento produkt!
Popis
V rámu jsou integrována LED světla. Má možnost horizontálního/vertikálního upevnění na zeď - zatahovací zadní stojan pro umístění zrcátka na zem.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 60 cm/šířka 5 cm/výška 120 cm
Hmotnost:
10.0 Kg
Materiál:
MDF
Barva:
bílá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 14 dnů ode dne doručení zásilky.
Tomasucci
Tomasucci má více než 50 let zkušeností ve výrobě nábytku a domácích doplňků, čímž přináší do domácností svých klientů italskou dokonalost, eleganci a kvalitu. Dnes se Tomasucci vyznačuje svým jedinečným stylem, který vytváří vesmír z chromového kovu a teplých odstínů, pokrívajúc širokou škálu výrobků - interiérový a venkovní nábytek, dekorativní předměty, svítidla, krby. Značka Tomasucci je překvapující značkou s výrazným současným vyjadřováním, která nabízí originální, exkluzivní řešení, která jsou výsledkem vášně pro design a kvalitu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.