Hrnek William Morris - Strawberry Thief Red 430 ml

SKU: 3391580
Výhody:
  • 8.36 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
278 99
Vyprodané
Popis
Vyrobeno z kostního porcelánu, vyznačuje se elegantní a přirozenou barvou s jemným leskem, stejně jako mimořádnou odolnost. Je to skvělý nápad na originální dárek.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
430 ml (délka 12 cm/šířka 10 cm/výška 9 cm/průměr 10 cm)
Kapacita:
0.43 litrů
Hmotnost:
0,380 Kg
Materiál:
porcelán
Barva:
vícebarevná
views.product.tabs.reviews
5.00
1
5 Hvězdy (1)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Lze mýt v myčce nádobí: ano
Lze používat v mikrovlnné troubě: ano
DUO
DUO má více než 15 let zkušeností s přímým dovozem dárkového porcelánu. Naše posádka neustále sleduje trendy a nikdy nepřestává pracovat na překračování a zlepšování naší nabídky. Pečlivě jsme vybrali ty nejlepší partnerské továrny, které nabízejí nejlepší kvalitu. Aby byly naše produkty jedinečné, spolupracujeme s řadou umělců a grafiků. Po objednávkách v našich partnerských továrnách následují desítky hodin diskusí, výběrů a analýz. Obklopujeme naše společnost s absolventy Akademií výtvarných umění, designéry a fotografy, díky nimž jsou naše produkty přesně takové, jaké chceme nabídnout našim zákazníkům. Náš porcelán není jen hrnek nebo šálek. Rovněž se zaměřujeme na design jeho obalu. Naší zásadou je doručit konečnému zákazníkovi skvělý nápad na dárek, který zároveň splňuje hlavní denní potřeby. Děláme maximum pro splnění očekávání každého milovníka čaje a kávy i těch, kteří se prostě rádi obklopují krásou.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.