Koberec Fuze 160x230 cm

SKU: 3511087
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 25 červenec - 04 Srpen
Výhody:
  • 40 bodů Vivre i
  • Bezplatné doručení po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
4000 99
  • Tento produkt má výhodu bezplateného doručení při platbě kartou
Popis
  • Způsob výroby koberce: ručně vyrobené
  • Lze používat na vytápěné podlahy: ano
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
160x230 cm (délka 230 cm/šířka 160 cm)
Hmotnost:
5.2 Kg
Materiál:
91% juta, 4% bavlna, 3% polyester, 2% viskóza, Hustota tkaniny (gsm): 1400
Barva:
krémová
Vhodný na vyhřívané podlahy
ano
Tvar koberce
obdélníkový
Vzor koberce
geometrický
Způsob výroby koberce
ruční výroba
Dětský design
ne
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Při otevření, před nasazením znovu svinete hromádku koberce a nechte 24 hodin v teplé místnosti. To pomůže omezit vrásky a zvlnění při balení . Použijte protiskluzovou podložku, která vám pomůže udržet koberec na místě a poskytne další ochranu pro tvrdé podlahy . Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberci, otestujte nejprve nenápadnou oblast na stálost barev . Netahejte za žádné uvolněné nitě – volné nitě prosím opatrně odstřihněte nůžkami, abyste je odstranili . Vyvarujte se dlouhodobého vystavení přímému slunečnímu záření, protože by to mohlo způsobit vyblednutí některých barviv . Pravidelně koberec otáčejte, abyste zajistili rovnoměrné opotřebení. Rozsypané části okamžitě očistěte savým čistým bílým hadříkem - neotírejte . Na novém koberci je malé množství ztráty vláken normální . Může být opatrně vysáván pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce. Barvy se mohou lišit v důsledku přírodních vláken. Lze používat bělidlo: ne
Lze sušit v bubnové sušičce: ne
Profesionální čištění: ne
Praní v pračce: ne
Ruční praní: ne
Flair Rugs
Flair Rugs je britská značka koberců, která se zrodila v roce 1984 a dnes je jedním z lídrů na trhu tohoto profilu. Perfektní design představuje jen polovinu z příběhu jednoho výrobku, toto je filozofie na základě které společnost poskytuje zákazníkům koberce vyrobené ručně, s pozorností zaměřenou na detaily. Se stylistycky přizpůsobeným vzorem pro ledajaký interiér, koberce Flair Rugs přesahují momentálně trendy a jsou uznávány jak ve Velké Británii, tak i za hranicemi.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.