Výhody:
  • 7.87 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
787 99
Vyprodané
Popis
Kromě toho, že je to ekologický materiál, bylo prokázáno, že bambus je velmi funkční, snadno zpracovatelný, estetický a vysoce odolný a trvanlivý (bambus je 3 krát silnější než jiné druhy dřeva). Kromě toho, bambus je lehký, šetrný k životnímu prostředí a nepoškozuje tělo. Vzhledem k jeho anti-bakteriálním vlastnostem, bambus je materiál široce používán při výrobě kuchyňských potřeb.
Technické údaje
Title
Value
Hmotnost:
0,400 Kg
Materiál:
bambusové dřevo
Sada:
1 stojan, rozměry D13xH37 cm
1 stěrka, délka 29 cm
1 lžíce, délka 29 cm
1 lžíce na míchání, délka 29 cm
1 lžíce na salát, délka 29 cm
1 vidlička na salát, délka 29 cm
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Umývat ručně.
bambum
Přírodní materiály, jako bambus, granit nebo hlína tvoří základ této kolekce. Jednoduchost a elegance kuchyňských pomůcek mění vaření a stolování na autentickou zkušenost. Bambum je turecká značka, která nabízí bambusové výrobky a znovu definuje kuchyňské pomůcky.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.