Výhody:
  • 5.62 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
562 99 730 00 RRP ?
Vyprodané
Popis
Bambus, kromě toho že je to ekologický materiál, bylo prokázáno že je velmi funkční, snadno zpracovatelný, esteticky a extrémně trvanlivý a odolný (bambus je třikrát odolnější vůči jiných druhů dřeva). Kromě toho, bambus je lehký, šetrný k životnímu prostředí a nepoškozuje tělu. Vzhledem k jeho anti-bakteriálním vlastnostem, bambus je materiál široce používán při výrobě kuchyňských potřeb.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 28 cm/šířka 13 cm/výška 2.5 cm
Hmotnost:
0,250 Kg
Materiál:
bambusové dřevo
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Umývat ručně.
bambum
Přírodní materiály, jako bambus, granit nebo hlína tvoří základ této kolekce. Jednoduchost a elegance kuchyňských pomůcek mění vaření a stolování na autentickou zkušenost. Bambum je turecká značka, která nabízí bambusové výrobky a znovu definuje kuchyňské pomůcky.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.