Doručení:
  • Doba dodání: mezi 24 Srpen - 31 Srpen
Výhody:
  • 19.46 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
648 99 1439 00 RRP ?
Popis
Trávníky vyžadují cca 25-38 mm vody týdně. Tento ukazatel vám poukáže, kolik milimetrů srážek na metr čtvereční deště kleslo. Jeden milimetr odpovídá jednomu litru vody na metr čtvereční.
Můžete zaznamenat množství srážek za týden, abyste rozhodli zda je třeba polívat zahradu.
Během zimních měsíců dešťoměr třeba přemístit do vnitra.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 133 cm/šířka 18.5 cm/výška 12 cm
Hmotnost:
2.5 Kg
Materiál:
litina poražená barvou se starožitným vzhledem, sklo
Esschert Design
Esschert Design se označuje sama sebe za více než jen jednoduchá značka. Vycházejíc ze záliby pro přírodu, značka prodává výrobky pro dům a zahradu, všechny inspirované nezaměnitelnou krásou přírody. Výrobky společnosti Esschert jsou vyrobeny výhradně značkou v exkluzivních továrnách, takže každému detailu je věnována zvláštní pozornost. Značka nabízí širokou škálu výrobků od nářadí, nábytku a zahradního příslušenství po venkovní hračky pro děti nebo elegantní exteriérové dekorace.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.